ONE MOVIE PROJECT - krótkometrażowe debiuty filmowe

ONE MOVIE PROJECT - krótkometrażowe debiuty filmowe

Jesteś reżyserem i chcesz zadebiutować, tworząc profesjonalny krótkometrażowy film fabularny, dokumentalny lub animowany? Dołącz do organizowanego przez Fundację Multi Art programu ONE MOVIE PROJECT, który pozwoli Ci rozwijać pasje oraz zdobywać niezbędne w świecie filmu doświadczenie.

Jeżeli jesteś profesjonalnym reżyserem, reprezentujesz młodych twórców kina niezależnego lub studenckiego i nadal czekasz na swoje „5 minut”, to daj się zauważyć! ONE MOVIE PROJECT zapewni Ci możliwość pokazania Twojego talentu, urzeczywistnienia najskrytszych marzeń oraz zyskania niezbędnego w świecie filmu doświadczenia i inspiracji, będącej siłą napędową do rozwoju Twojej pasji twórczej!

Udział w ONE MOVIE PROJECT jest Twoją szansą na zaprezentowanie się przed profesjonalnym Jury oraz możliwością zaistnienia na szklanym ekranie!

O ONE MOVIE PROJECT

ONE MOVIE PROJECT to program, którego celem jest umożliwienie debiutującym reżyserom oraz scenarzystom realizacji krótkometrażowej (15 min) produkcji fabularnej, dokumentalnej lub animowanej na podstawie własnego bądź cudzego scenariusza. Program realizowany jest przez Centrum Filmowe Kraków przy współpracy z AMA Film Academy, AMA Rental i małopolskimi podmiotami filmowymi.

Program skierowany jest do Twórców z całej Polski, jednak warunkiem wzięcia udziału w ONE MOVIE PROJECT jest realizacja filmu z wykorzystaniem plenerów oraz obiektów zdjęciowych zlokalizowanych na terenie Małopolski (treść oraz akcja filmu nie muszą mieć związku z Małopolską). Podczas realizacji pozyskanych w drodze konkursu scenariuszy udział wezmą ekipy zdjęciowe i wykonawcze składające się w większości z osób z terenu Małopolski, szkoły filmowej AMA Film Academy z Krakowa, a także jednostek zgromadzonych wokół Centrum Filmowego Kraków.

Kto może wziać udział w ONE MOVIE PROJECT?

Pasja, determinacja oraz talent – jeżeli posiadasz te cechy, nie możesz przegapić okazji, aby skorzystać z możliwości, które stawia przed Tobą udział w ONE MOVIE PROJECT! To jedyny program dla debiutujących reżyserów, który pozwoli Ci zrealizować w pełni profesjonalny, krótkometrażowy film fabularny, dokumentalny lub animowany! Jeżeli wciąż czekasz na swoją szansę i nadal nie zadebiutowałeś własną pełnometrażową produkcją, to ONE MOVIE PROJECT jest właśnie dla Ciebie!

Termin naboru projektów do ONE MOVIE PROJECT: 15.08.2017 – 15.10.2017
Szczegółowe informacje dotyczące ONE MOVIE PROJECT - info@filmowykrakow.pl.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronach: http://filmowykrakow.pl/one-movie-project/ i http://onemovieproject.com

Popularne
Koszulki filmowe - KameraAkcja.com
Partnerzy Tworzenie stron internetowych