Pozostałe

Jakie okazje dla filmowca na Black Friday?

Black Friday to nie tylko okazja do kupienia tańszego sprzętu AGD i RTV, ubrań czy innych rzeczy codziennego użytku. Wiele sklepów internetowych ze sprzętem foto/video również dołączyło do akcji wyprzedażowych. Zebrałem kilka znalezionych okazji cenowych dla filmowców.

Do akcji Black Friday dołączył sklep Foto Tip, który oferuje spore zniżki na obiektywy czy akcesoria foto/video. Produktów objętych promocją jest na prawdę dużo. Wszyscy, którzy myślą nad zakupem obiektywów Samyang mają powód do zakupu, bo obiektywy teraz są tańsze o około 300 zł. Co prawda, można je znaleźć w innych sklepach po korzystniejszej cenie niż w Foto Tip, to jednak w czasie wyprzedaży ich ceny chyba nic nie przebije. Nawet na Allegro. Do wybrania mamy takie obiektywy jak np. 10mm T3.1,12mm T2.2 czy 16mm F2.0.

Zobacz promocje na Foto Tip

W sklepie Cyfrowe.pl również znajdziemy ciekawe promocje. Tutaj można kupić body Sony A6500 za 4499 zł. Bez promocji ten aparat kosztuje zazwyczaj od 500 do 1000 zł więcej.

Dla osób, które przymierzają się do kupna drona, dobrą okazją jest promocja Mavica Air w ars-online.pl. Tam drona DJI znajdziecie o 400 zł taniej, czyli za 3199 zł. Podobną promocję znajdziecie na fotoplus.pl. Choć trzeba przyznać, że czasami za tą kwotę można kupić nowego Mavica Air na Allegro i to bez promocji na Black Friday.

Bardzo dobrą okazją dla początkujących będzie zakup body Panasonica G7 w sklepie fotoplus.pl. Tutaj za samo body zapłacimy tylko 1750 zł, czyli o około 300-400 złotych mniej niż standardowa cena.