Pozostałe

Podsumowanie 2015 roku

Przełom roku to zawsze czas na podsumowanie. W tym wpisie nie będzie jednak podsumowania sprzętowego, jak to robi wiele redakcji internetowych portali. Podsumuję to, jaki rok 2015 był dla KameraAkcja. Podsumowując, rok 2015 był dobry dla KameraAkcja, ale nowy będzie mam nadzieję dużo lepszy.

Łącznie, serwis KameraAkcja.com odwiedziło w minionym roku ponad 31 000 unikalnych użytkowników, którzy „nastukali” prawie 70 000 odsłon. Czy to dużo, czy mało? Ciężko powiedzieć. Ja jestem zadowolony z wyniku, szczególnie z tego względu, że miałem bardzo mało czasu na prowadzenie bloga, a jego oglądalność mimo to ciągle rosła (i rośnie!).

Co ciekawe najpopularniejszym wpisem w 2015 roku był „Filmy na faktach. To lubię”. Spodziewałem się, że zaciekawi Was bardziej któryś z artykułów na temat filmowania lub sprzętu.

Najpopularniejsze:

  1. Filmy na faktach. To lubię
  2. Podstawy filmowania: Ruch kamery
  3. Test dwóch obiektywów na m42. Który lepszy?
  4. Jak ciekawiej montować filmy? Kilka wskazówek
  5. Podstawy filmowania: Rodzaje planów

Liczę na to, że nowy rok będzie jeszcze lepszy pod względem odwiedzin i na KameraAkcja.com pojawi się więcej artykułów. A przy okazji Wam i sobie życzę samych udanych projektów filmowych oraz szczęśliwego Nowego Roku!