Pozostałe

Konkurs! Kupony do GearBest o wartości 100 zł

Sklep GearBest z którym współpracuję od niedawna postanowił podarować dla czytelników KameraAkcja.com dwa kupony o wartości 100 zł (a właściwie 25$). Będziecie mogli je wykorzystać podczas Black Friday. Z tej okazji mam dla Was konkurs!

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć co to jest Black Friday. Podczas Black Friday (24 listopada) będziecie mogli kupić wiele produktów po dużo niższych cenach. W GearBest promocje zaczęły się tak na prawdę juz od 11 listopada i trwać będą do początków grudnia. Skorzystajcie też z Lucky Draw - mi udało się wygrać kupon na 15% zniżki na elektronikę. Co prawda nie znajdziecie tam markowych produktów z działki foto/video, ale można tanio upolować akcesoria (np. Lampy LED, mocowania, statywy). Szczegóły na temat Black Friday znajdziecie tutaj.

Jeśli jeszcze nie czytaliście recenzji statywu Kingjoy, który otrzymałem od GearBest, możecie to zrobić tutaj.

Konkurs

Co należy zrobić żeby wygrać kupon o wartości 25$? Wystarczy napisać jaki sprzęt wziąłbyś ze sobą w podróż? Piszcie na kontakt@kameraakcja.com w temacie wpisując Konkurs. Zgłoszenia możecie nadsyłać do piątku 24 listopada do godz. 24:00. Ogłoszenie wyników, następnego dnia czyli w sobotę.

Konkurs zakończony

Rozstrzygnięcie: Kupony na 25$ do GearBest wygrywają Marcin i Iza. Gratuluję!